Super Air SA PRO 2000
Przemysłowy oczyszczacz powietrza
 • Bardzo wydajny przemysłowy oczyszczacz powietrza
 • Wykonany z odpornej obudowy z polipropylenu
 • Wentylator EC o długiej żywotności
 • Bezstopniowa regulacja prędkości wentylatora
 • Bardzo cicha praca przy niskich prędkościach wentylatora
 • Stabilna konstrukcja
 • Odpowiedni dla pomieszczeń do 600 m3


Wszędzie tam, gdzie występują pyły, zapachy lub inne zanieczyszczenia powietrza, SA PRO 2000 jest skutecznym i łatwym w użyciu rozwiązaniem aby zapobiegać dolegliwościom zdrowotnym i szkodliwemu wpływowi tych czynników.

SA PRO2000 jest wyposażony w nowoczesny silnik EC, którego moc można regulować bezstopniowo tak, że przy każdym użyciu można dopasować odpowiedni tryb pracy od bardzo cichego do niezwykle mocnego.

Przemysłowy oczyszczacz powietrza SA PRO 2000 jest bardzo wszechstronnym narzędziem do poprawy jakości powietrza w wielu sytuacjach przemysłowych / zawodowych. SA PRO 2000 może być używany zarówno zawieszony, jak i jako urządzenie wolno stojące i może być wyposażony w wiele różnych filtrów, używanych w różnych warunkach.FILTR WLOTOWY F5+ FILTR HEPA H13 + FILTR WĘGLOWY FILTR WLOTOWY F5+ POWIĘKSZONY FILTR WĘGLOWY FILTR WLOTOWY F5+ FILTR F5+HEPA H13 FILTR WLOTOWY F5+ POWIĘKSZONY FILTR HEPA H13


Charakterystyka produktu

Super Air SA PRO 2000 jest standardowo wyposażony w 3 filtry:

 • Filtr wstępny: usuwa kurz z piłowania lub szlifowania, a także inne widoczne w powietrzu cząsteczki, filtrując je z powietrza. Żywotność filtra HEPA jest wydłużona.
 • Filtr HEPA (H13): jest skuteczny w 99,97% w usuwaniu małego niewidzialnego (drobnego) pyłu takiego jak cząsteczki, dym, bakterie, wirusy i inne mikroorganizmy. Filtr HEPA gwarantuje, że powietrze jest oczyszczane ze szkodliwych substancji dla zapewnienia zdrowych warunków w miejscu pracy.
 • Filtr z węglem aktywnym: węgiel aktywny to specjalnie traktowany węgiel, który ma właściwość wiążącą wszelkiego rodzaju substancje i dlatego jest silnym absorberem. Aktywny węgiel charakteryzuje się bardzo dużą powierzchnią, gram ciała stałego może mieć powierzchnię kilkuset metrów kwadratowych. Umożliwia to wiązanie różnych szkodliwych substancji i substancji aktywnych. Filtr węglowy jest skuteczny przeciwko lotnym substancjom organicznym, dymowi papierosowemu i nieprzyjemnym zapachom

Ponadto SA PRO 2000 może być również wyposażony w następujące zestawy filtrów:

 • Zestaw filtra kurzu: Nadaje się do obszarów takich jak warsztaty lub do prac budowlanych w domach lub biurach. Składa się z:
 • Filtr wstępny F5: filtruje największe cząstki z powietrza, aby przedłużyć żywotność filtra.
 • Filtr przeciwpyłowy F7: usuwa unoszący się w powietrzu pył z piłowania, szlifowania, wycierania i wszystkich innych podobnych prac. Usuwa inne podobne cząsteczki dla zdrowego i czystego miejsca pracy.

Zestaw filtra drobnego pyłu: Wyposażony w bardzo duży filtr HEPA, zapewniający optymalną wydajność przed cząstkami stałymi
o długiej żywotności. Składa się z:

 • Filtr wstępny G3: odfiltrowuje większe cząsteczki kurzu z powietrza, aby filtr HEPA musiał tylko oczyścić cząstki stałe z powietrza, przedłuża to żywotność filtra HEPA.
 • Filtr HEPA (H13): jest skuteczny w 99,97% w usuwaniu małego niewidzialnego (drobnego) pyłu takiego jak cząsteczki, dym, bakterie, wirusy i inne mikroorganizmy. Filtr HEPA gwarantuje, że powietrze jest oczyszczane ze szkodliwych substancji dla zapewnienia zdrowych warunków w miejscu pracy.
Dane techniczne
FILTRACJA (STANDARD) FILTR WLOTOWY G3 + FILTR HEPA H13 + FILTR WĘGLOWY
FILTRACJA HEPA (OPCJA 1) FILTR WLOTOWY G3+ POWIĘKSZONY FILTR HEPA H13
FILTRACJA WĘGLOWY (OPCJA 2) FILTR WLOTOWY G3 + POWIĘKSZONY FILTR WĘGLOWY
FILTRACJA PRZECIWPYŁOWA (OPCJA 3) FILTR WLOTOWY G3 + FILTR PRZECIWPYŁOWY F5 + FILTR HEPA H13
PRZEPŁYW POWIETRZA (SWOBODNY) 200 – 2000 m3/godz.
PRZEPŁYW POWIETRZA (FILTRACJA STANDARD) 150 – 1300 m3/godz.
PRZEPŁYW POWIETRZA (FILTRACJA PRZECIWPYŁOWA) 160 – 1600 m3/godz.
MAKSYMALNY POBÓR MOCY 480 W
POZIOM HAŁASU 40-65 dB
WYMIARY 585 x 650 x 400 mm
WAGA 22 kg
ŻYWOTNOŚĆ FILTRA HEPA około 6 miesięcy (dot. pom. ogólnych)
Do pobrania
KARTA KATALOGOWA