O marce
Marka oczyszczaczy Super Air

Wieloletnie doświadczenia z brytyjskimi urządzeniami marki PREM-I-AIR zebrane na rynku pozwoliły na stworzenie linii oczyszczaczy powietrza w pełni dostosowanych do potrzeb polskich klientów i specyfiki rodzimego rynku.

Oczyszczacze powietrza są najczęściej wykorzystywane w domach, biurach, żłobkach i przedszkolach. Gama produktów Super Air to różnej wielkości urządzenia z wyposażeniem dostosowanym do indywidualnych potrzeb każdego klienta oraz wielkości oczyszczanych pomieszczeń.

Długa żywotność oczyszczaczy oraz dostępność tanich materiałów eksploatacyjnych i fachowego serwisu w również w okresie pogwarancyjnym, czyni gamę Super Air wyjątkową na polskim rynku.

Oczyszczacze Super Air konstruowane są w oparciu o innowacje technologiczne ale bazują także na sprawdzonych technologiach: filtracji zarówno tradycyjnej – za pomocą filtrów HEPA -w tym profesjonalnych filtrów ULPA o skuteczności 99,999 %) jak i nowoczesnej – za pomocą filtrów elektrostatycznych (plazma).

Zalety oczyszczaczy Super Air
  • Różnorodność filtrów użytych w urządzeniach (wielostopniowe filtrowanie) daje kompleksowe oczyszczanie i eliminację zanieczyszczeń
  • Jonizatory poprawiają bilans jonów ujemnych w powietrzu i przyspieszają jego oczyszczanie
  • Czujniki jakości powietrza monitorują poziom zanieczyszczeń i dają poczucie bezpieczeństwa
  • Czujniki obniżają koszty eksploatacji urządzenia (tryb auto)
  • Ekologiczne opakowanie bez kolorowych farb i plastików, które rozkładają się przez dziesięciolecia
  • Tanie materiały eksploatacyjne