Oczyszczacz powietrza

Czasem zdarza się, że powietrze w domach bywa równie zanieczyszczone, co na zewnątrz. Wracając po pracy do domu można przynieść ze sobą kurz, pyłki roślin czy substancje wydzielane przez tworzywa sztuczne. Trudno też nie wymagać, aby po powrocie we własne cztery kąty móc odetchnąć czystym powietrzem.

Oczyszczacze powietrza mogą bez problemu poradzić sobie z obiema rzeczami. Jednocześnie filtrują powietrze ze szkodliwych pyłków i jonizują je, aby pozostało czyste. Ich głównym zadaniem jest wyłapanie z pomieszczenia wszystkich stałych i ciekłych aerozoli, także tych, których istnienia w ogóle nie było można podejrzewać w mieszkaniu. Dodatkowo wchłaniają szkodliwe dla zdrowia czynniki stanowiące źródło alergii. Urządzenie do oczyszczania powietrza świetnie nadaje się do usuwania niechcianych zapachów z kuchni, ale też np. dymu tytoniowego czy zwierzęcej sierści. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uniknąć niepotrzebnego roznoszenia cząsteczek po całym domu oraz dla ludzi z różnymi alergiami. Oczyszczanie powietrza może się odbywać także przy pomocy filtrów węglowych, które polepszą działanie urządzenia.

Przy wyborze modelu warto zwrócić uwagę na moc sprzętu, jaki chce się zakupić. Ważne, aby oczyszczacz powietrza odpowiadał na zapotrzebowanie. Dlatego w naszej ofercie uwzględniliśmy urządzenia różnej klasy. Dla niewielkich pomieszczeń polecamy Wood's Elfi 150 (oczyszcza do 20m2), ale do salonu czy półotwartych pokoi należałoby już wybrać modele z większą mocą przerobową. Wood's Elfi 300 oraz 900 potrafią pracować na znacznie większej przestrzeni. Skuteczność tych urządzeń do oczyszczania powietrza wynosi 99,98% – niezależnie od rodzaju. Efekt filtracji na takim poziomie jest od razu odczuwalny.

Wysoka wydajność tego sprzętu nie oznacza jednak jego głośnej pracy. Ze względu na wykorzystywaną technologię, w tych oczyszczaczach powietrza brakuje dużych i głośnych wentylatorów, które są często spotykane w bardziej standardowych rozwiązaniach. Dzięki temu włączenie urządzenia nie wymusza na użytkownikach wyboru między świeżym powietrzem a pożądaną przez wszystkich ciszą. Maksymalna głośność naszych urządzeń to jedynie 30 db (A). Dlatego można je postawić nawet w dziecięcym pokoju, które jest bardzo narażone na różne alergeny. Warto też wspomnieć, że brak wentylatorów nie obciąża niepotrzebnie urządzenia, co wpływa na mniejsze zużycie energii, a w związku z tym na oszczędności.

Zdajemy sobie sprawę, że design oczyszczacza powietrza powinien iść w parze z jakością jego pracy. Nasze urządzenia potrafią świetnie wkomponować się w otoczenie, w którym się znajdą. Nowoczesny i lekki wygląd pozwala im dostosować się do każdego wystroju wnętrza, nie zakłócając zaprojektowanej wcześniej przestrzeni. Z kolei ich niewielki rozmiar pozwala na dowolne ustawienie i zagospodarowanie pozostałego miejsca.

Ze wszystkich sposobów oczyszczania powietrza to właśnie szwedzkie urządzenia Wood's mogą najlepiej spełnić oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Udzielamy gwarancji na wszystkie dostępne produkty.

© Copyright 2018 corsario.pl

DESIGN by corsario.pl